1 / 3
Бул 3-та МУБ
1.800 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2022 14:50

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

220 m²

Греење:

Друго

Се продава дуќан на ул. 3-та МУБ бр 52, на приземје во стамбена зграда.
Дуќанот е со два влеза, еден од булеварот и еден страничен од споредна уличка. Опремен е со порцелански плочки, два клима инвертери, лед осветлување на половина од дуќанот, санитарен јазол со два тоалета. Висина на дуќанот е 3,2 м. и одговара за секаква намена.
Дуќанот се наоѓа веднаш до Силк Роуд банка, во непосредна близина на ресторанот РИМ ПАРИС.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075334294
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам