1 / 2
Се издава деловен простор во Табана
10.000 МКД
10.01.2023 12:56

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Се издава деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври, на главната улица лесно достапен со паркинг места.

Површината на деловниот простор изнесува 20m2.

Погоден за осигурителни компании,кафич,канцеларија,бутик и др

КОНТАКТ ТЕЛ: 075-538-833

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Oglas
Ul. 11-Oktomvri
Потврден огласувач
075538833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам