1 / 4
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА
1 €
25.11.2022 19:22

Чаир / Скопје

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009
ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009


СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 Т.Ц. ЧАИРЧАНКА,
ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР СЕ НАОЃА ВО МЕЗАНИНОТ ПОД ЗДРАДА..
ПОГОДЕН Е ЗА РАЗЛИЧНИ ДЕЈНОСТИ.
ОПРЕМЕН Е СО САНИТАРЕН ЧВОР.
ГРЕЕЊЕ СРУЈА.

ЗА ЦЕНАТА ЛЕСНО КЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ.

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009
ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078202152
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам