1 / 2
Продавам нива/плац на Пчински пат
5 €
21.09.2022 15:57

Куманово / Куманово

Квадратура:

3041 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива/плац со две викендички.Нивата е под систем за наводнување,приклучок на струја кон една од викендичките.Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070645521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам