1 / 12
Se iznajmuva deloven prostor 320m2
1 €
07.02.2023 11:20

Прилеп / Прилеп

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakva namena objektot se naoga vo centar stara avtobuska
info: 075 422 095

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Cesma mk
Потврден огласувач
75422095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам