1 / 1
Се Издава Магацински Простор 150м2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 11:08

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

150 m²

Се наоѓа во Населба Перо Чичо позади ПИН ПЕТРОЛ на главната улица.Идеален е за Магацински простор,или работилница за ПВЦ,или друго. Со капацитетски простор од 150м2.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

...
Потврден огласувач
070-803-443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам