Stan Kumanovo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2022 10:29

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. JNA

Prodavam stan vo Kumanovo 60 m2 vo naselba Kolonija

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Ali
Потврден огласувач
075253552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам