1 / 5
Трособни станови Куманово
По Договор
16.12.2022 11:07

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

3таМУБ до Макпетрол КУМАНОВО

Се продаваат трособни станови во изградба, веднаш до Макпетрол на бул.3МУБ.
Достапна квадратура: 81м2 - 113м2
Цена по договор.
070286430 / 071276900

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Laura
Потврден огласувач
070286430 / 071276900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам