1 / 11
SOBNI VRATI NOVI
60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 11:26

Кочани / Кочани

PRODAVAM SOBI VRATI NOVI UVEZENI OD GERMANIJA DRVEN MATERIJAL NE SE KARTONSKI
MOZE ZAMENA ZA VOZILO IMAM POVEKE OD 450 VRATI
078 841 645

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава / Можна е замена од:

Dario
Потврден огласувач
078841645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам