1 / 9
Placevi na atraktivna lokacija
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 17:14

Куманово / Куманово

Квадратура:

2 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaat dva placa na atraktivna lokacija,pogodni za sekakov vid na gradba se naodjaat do samiot avtopat vednas do centro palas i benzinska pumpa
Edniot plac e 2900m2 katastar parcela broj 5133
Vtoriot plac e 2000m2 katastar parcela broj 1581/1

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070316435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам