1 / 4
Se prodavaa niva/plac na atraktivna lokacija
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 17:14

Куманово / Куманово

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija do benzinska pumpa Satelit,vednas do samiot pat pogodna za sekakva gradba
Placot e na povrsina od 1040m2
Katastarski broj 7251/2 i 7252

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070316435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам