1 / 4
Niva na atraktivna lokacija
По Договор
04.10.2022 17:14

Куманово / Куманово

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodavaa niva na atraktivna lokacija vo blizina na glaven pat
Povrsina 13 330m2
Katastar broj 7258/1

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070316435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам