1 / 1
Niva/Plac na atraktivna lokacija
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 17:14

Куманово / Куманово

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva/plac na atraktivna lokacija vednas do glavniot pat Kumanovo-Kriva Palanka vo blizina na Alfi
Povrsina 5000m2
Katastar broj 7273 i 7274

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070316435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам