Se prodava ili zamenuva plac
По Договор
31.08.2022 19:27

Куманово / Куманово

Квадратура:

385 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac ispod Pin Petrol ili zamenuva za stan so doplata placot e 385 kvadrati

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

.
Потврден огласувач
078767124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам