Продажба на станови
1 €
Цената не е фиксна
31.08.2022 21:29

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

1 m²

Греење:

Струја

Спрат:

>15 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

3 МУБ

Се продаваат станови на одлична локација во Куманово. Становите се нова градба, животниот простор е добро организиран и за сечиј вкус. Становите се со различна квадратура и различна катност. Во непосредна близина на зградата се наоѓа бензинска пумпа, игралиште за деца, ресторан, супермаркет.

За подетални информации контактирајте не на следниот телефонски број: 077 668 822

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Продажба на станови
Потврден огласувач
077668822
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам