1 / 5
Se prodava niva vo Shupli Kamen
24.000 €
Цената е фиксна
05.09.2022 06:20

Куманово / Куманово

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva od 3000 metri kvadratni vo blizina na Iskrin most vo mesnost Oziroi Dobarshane.Ima bushotina za voda i ima pat do samata niva.Vo sipatvenoat e i poseduvam imoten list so broj na parcela 1730..Cena na kvadrat e 8€ bez dogovor za poniska cena bidejki se naogja na top lokacija na 7 km.od Kumanovo.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

S.T
Потврден огласувач
077586627
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам