1 / 10
Aparati za merenje seker vo krvta
По Договор
24.12.2022 00:21

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam aparati za merenje na seker vo krvta. Cena po dogovor. Za site informacii na tel.071-385-840

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарати за мерење крвен шеќер

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам