1 / 12
Dukjan
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.12.2022 01:47

Куманово / Куманово

Квадратура:

78 m²

Греење:

Нема

Se izdava dukjan pod kirija78m2 Ul530 Br37 Pukovsko na glaven pat.
karsi "Niki Trans". Poveke informaciji na tel:
071294781 Zdravko

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Zdravko
Потврден огласувач
71294781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам