1 / 2
Се продава Canon PIXMA All-In-One TS3150 InkJet
1.500 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 18:10

Крива Паланка / Крива Паланка

Испраќам по карго    

Принтерот е купен нов од МК и е многу малку користен и како што може да се види на сликите е во одлична состојба. Принтерот располага со опции за
Wi-Fi односно безжично користење, печатење, копирање и скенирање на документи и фотографии и Cloud. На принтерот се користат два кертриџа со број 545 за црна боја и 546 за во боја.Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Се продава од:

Влатко
Потврден огласувач
075693615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам