1 / 5
Velosiped RockRider ST520
300 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.10.2022 13:23

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

RockRider ST520
Менувачи и брзини Sram 8x3
Кочници Tektro механички диск сопирачки
Вилушка суспензија Santour 80mm
Алуминиумска рамка Голема 14,4 кг
Тркала. Бандажи со двојни ѕидови од 27,5".
Со висококвалитетни гуми за патека Рубена
Раксер. SRAM S200 со троен синџир (22/32/42)

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mumin Ismani
Потврден огласувач
070733459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам