1 / 12
VW TURAN 2.0 TDI DSG 7 MESTA
10.850 €
Денес 10:42

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TOURAN 2.0TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

10850 €

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

21850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам