1 / 3
Se izdava deloven prostor OKTOMVRISKA REVOLUCIJA
1 €
Цената не е фиксна
07.09.2022 19:38

Куманово / Куманово

Квадратура:

500 m²

Греење:

Нема

Se izdava deloven prostor vo ulica Oktomvriska Revolucija br.36, lokat e 500m2 se noaga do Kipper Market, cena po dogovor.
072585947

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Abdyl
Потврден огласувач
72585947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам