1 / 2
Se prodava Niva (OVOSTARNIK) vo selo Kokoshinje
8 €
01.12.2022 12:46

Куманово / Куманово

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava Niva od 4000 m2 vo selo Kokoshinje so Ovostarni nasadi (ovostarnik) na istata ima 230 nasadi - drvja so Modri Slivi (STENLEJ) i 30 nasadi - drvja so jabolka, krusa, cresa, praska i kajsija site se nasadeni pred 6 godini i se so poln rod info na tel. 078360811

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078360811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам