1 / 1
POPRAVKI SERVIS NA ELEKTRICEN VILJUSKAR VILUSKAR
1 МКД
24.11.2022 12:28

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

POPRAVKI SERVIS ZA VILJUSKAR VILUSKAR

TELEFON 070-99-7171

Servis popravka
Brzo povolno i evtino


viljuskar
viluskar
вилушкар
виљушкар
servis
elektricen viluskar
forklift fork lift

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077777777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам