1 / 7
Se Izdava Prostor
1 €
15.11.2022 21:35

Сарај / Скопје

Се издава простор со површина од 90 м2, лоциран во Сарај Глумов, магистрален пат.Погоден е за различни деловни активности, со паркинг-вода-струја и др.
Број за контакт 070-596-605

Jepet Lokali Me Qira Me Siperfaqe Prej 90 m² Me Lokacioni Ne Saraj Gllumov Udhes Kryesore Eshte I Pershtatshme Per Biznise Te Ndryshme, Me Parking-Ujë-Strujë Etj..
Numer Per Kontakt 070-596-605

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Prostor
Потврден огласувач
070596605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам