1 / 8
Stan vo dzon kenedi nova gradba
100.000 €
09.09.2022 11:51

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

109 m²

Греење:

Струја

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Dzon kenedi

Se prodava stan nova gradba 109 kvadrati 4 sobi znaci salon so kujna i 3 sobi 2 banji 2 terasi 9 sprat so 2 lifta so imoten list za poveke info 070 450 827

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Sadudin
Потврден огласувач
0038970450827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам