Се издава стан
По Договор
11.09.2022 18:35

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Илинденска37

Се издава стан спроти гостилница Дома во строгиот центар на градот погоден за деловен и стамбен простор на подолг временски период.Информации на телефон 070263805

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Goran Janevski
Потврден огласувач
070263811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам