1 / 3
Gumi 255 55 18 Barum zimski
6.000 МКД
Цената е фиксна
06.12.2022 08:50

Велес / Велес

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

255

Висина:

55

Дијаметар:

18

Se prodavaat dve gumi 255 55 18 Barum zimski super gumi.
Cena: 6000 denari za dve gumi
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам