1 / 1
Silikonski urinaren kateter velicina 20
700 МКД
Цената е фиксна
16.03.2023 15:25

Тетово / Тетово

Se prodava silikonski urinaren kateter velicina 20 za polovina cena od taa shto e kupen.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Aleksej
Aerodrom
Потврден огласувач
078263144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам