1 / 2
IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2
1 МКД
11.10.2022 12:10

Гази Баба / Скопје

IDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

KATE
Palmiro Toljati 30
Потврден огласувач
075 621621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам