1 / 10
MERCEDES A180CDI 109PS 2008 -AUTOGENEVA-
1 €
Цената не е фиксна
13.09.2022 18:08

Бутел / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

MINI COOPER CLUBMAN 1.6i 120PS 2010 -AUTOGENEVA-

1 €

BMW 730D 245PS 2009 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам