1 / 10
KIA PICANTO 1.1CRDI 75PS 2009 -AUTOGENEVA-
1 €
Цената не е фиксна
04.01.2023 18:14

Бутел / Скопје

Марка:

Kia

Модел:

Picanto

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION -AUTOGENEVA-

1 €

FORD GALAXY 2.0TDCI 140PS 2008 7SEDISTA -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам