1 / 10
OPEL ASTRA 1.9CDTI 100PS 2007 -AUTOGENEVA-
1 €
Цената не е фиксна
09.10.2022 09:11

Бутел / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C4 1.6HDI 109PS 2006 EXCLUSIVE -AUTOGENEVA-

1 €

MAZDA 5 2.0D 143PS 2008 7SEDISTA EXCLUZIVE -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам