1 / 10
OPEL ASTRA CABRIO 1.6TURBO 179PS 2008 -AUTOGENEVA-
1 €
Цената не е фиксна
12.10.2022 11:22

Бутел / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A3 1.9TDI 105PS 2008 - AUTOGENEVA-

1 €

FORD FIESTA 1.4i 80PS 2005 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам