Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo
60.000 €
13.09.2022 23:55

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1970

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Centar Kumanovo,nad star Viktor iLi porano SuperMa

Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo nad Viktor iLi porane$en SuperMarkeT
Na 5ti kat,stara gradba toest KVALITET

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Perica
Потврден огласувач
071727911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам