1 / 1
Masina za sienje Bagat Danica.
6.200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 22:40

Тетово / Тетово

Se prodava Masina Bagat Danica skoro kako nova ne koristina ednas e samo pustena pred 10 godini .. be prodava bez drvenoto kukiste.
Cena fixna 6200den ili 100eur

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава / Можна е замена од:

Koki
Потврден огласувач
076554555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам