1 / 12
Gumi polovni i novi Vulkanizer Joco Saramzalino
1 МКД
Цената е фиксна
Денес 10:35

Велес / Велес

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

imame gumi polovni parovi i raspar zimski i letni poveke dimenzii so montaza i balansiranje, prakame i po kargo..
Imame gumi polovni traktorski i kamionski
gi sanirame-lepime site gumi skinati od strana i nagazno so garancija.
Vulkanizer Joco Saramzalino
https://www.facebook.com/Joco.Vulkanizer?mibextid=LQQJ4d
Tel: 071682777

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам