1 / 9
VW PASSAT 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION - AUTOGENEVA
1 €
04.01.2023 18:14

Автокоманда / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODEDENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ASTRA CABRIO 1.6TURBO 179PS 2008 -AUTOGENEVA-

1 €

VW PASSAT 1.6TDI 120PS 2015 VARIANT -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам