1 / 8
Cat 325 LN 30.000KG 3m sirina 2.0m3 korpa
1 €
04.04.2023 22:07

Петровец / Скопје

Se prodava Bager Cat 325LN 30.000 KG 3m Sirina 2.0m3 korpa vo dobra rabotna i orginalna sostojba za poveke poveke info tell 071525450

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Suad kalac
Потврден огласувач
071525450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам