1 / 3
Se izdava deloven prostor Nova Tabana
10.000 МКД
11.01.2023 08:49

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Se izdava deloven prostor vo Nova Tabana
Prostorot e sreden i vednas vseliv.
Lesno pristapen od glavnata ulica so parking mesta pred samiot deloven prostor.

Mesecna kirija 10.000den.

Pogoden za:
Osiguritelni kompanii,kafic,frizerski salon,butik.

Povekje informacii na telefon 075 538 833

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Oglas
Ul. 11-Oktomvri
Потврден огласувач
075538833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам