1 / 5
Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD
12.500 €
03.02.2023 17:07

Тетово / Тетово

Марка:

Fiat

Модел:

Freemont

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Fiat Freemont 2.0 MultiJet 170кс AWD Автоматик 2013 год, со поминат 120.000км редовно сервисирано во топ состојба од опрема поседува:
- ABS, ESP, Серво волан
- Темпомат
- Аудио Мултимедија
- Навигација
- Електрика на прозори и ретровизори
- Автоматски двозонски клима уред
- Алуминиумски фелни
- Ел паркинг кочница
- Паркинг Сензори
- Еуро Кука

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Audi A4 1.8 T Automatic

5300 €

Fiat Freemont 2.0 MultiJet AWD

12500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам