1 / 12
VW POLO 1.2 BENZIN 2010G
5.850 €
Денес 10:43

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

SEAT LEON 1.6 TDI NAVI FULL 2011G

6850 €

VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

19750 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам