1 / 1
Shitet /се продава
1 €
20.09.2022 17:20

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1504 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Shitet trualli në fshatin Sllupçan - rruga kufiri Bellanoc.
Për më shumë informata - tel/ 071-223-198.
Се продова нива плац, село Слупчане- патот кон граничниот премин Беланоц. По опширни инфромации на телефон: 071-223-198.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Altin
Потврден огласувач
071223198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам