Se prodava niva
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2022 20:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA NIVA OD 5000M2 NAD ZELEZNICKA STANICA MESTO VIKANO BELUSKA.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tanja
Потврден огласувач
071208498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам