1 / 4
Velosipedite se kako novi extra cena!!!
4.000 МКД
Цената не е фиксна
01.12.2022 09:01

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

20 "

Velosipedite se skroz novi se gleda na slikite golemina na trkalo 24" EXTRA CENA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

se prodava
ul142 br 13
Потврден огласувач
078832839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам