1 / 11
Se prodava kukja vo Kumanovo - Banevo Trlo
180.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 10:29

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ruger Boskovic 10 Kumanovo ( Banevo Trlo )

Se prodava kukja vo Kumanovo - Banevo trlo , gradba 1980 g , 220 m2 , dva sprata i potkrovje , 400m2 dvor , ovosni nasadi , Letnikovec 9m2 .
Kukjata ima centralno parno greenje ( radijatori ) na drva , ima solarno , namestena i vednas vseliva !! Site plateni smetki !! Gorniot sprat e parket , dolen sprat - laminat i patos . Smeneta e severnata strana na krovot ( novi gredi + opsiena ) Vnatresen vlez za vtor kat i potkrovje ! Garazata e vo sostav na kukjata , so kanal ! Povekje info na 078373552 ✅

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
078373552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам