1 / 2
плац/нива
20 €
21.09.2022 13:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

12716 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац/нива во Доброшане
За сите информации јавете се на 070/505-939

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Маја
Потврден огласувач
070505939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам