1 / 2
Боксерски вреќи
3.000 €
21.09.2022 19:34

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат професионални боксерски вреќи комплет со синџири и алки

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Aleksandar Magdeski
Потврден огласувач
78453254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам