1 / 12
MERCEDES BENZ E 200d 150KS PERFEKTEN
29.000 €
04.12.2022 18:11

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

MERCEDES BENZ E 200d (2200 cm3) euro6 automatic 9g tronic/sedan
год:2016 год
гориво:дизел
мотор:2.2cdi • еуро 6c
менувач:automatic 9g tronic
километри:188000km оригинални

увоз од милано италија.регистриран цела год на мк таблички.

прва фарба насекаде без грам префарбан детал,фарови,штопови се иста бројка ,без удари без грам кит или шминка со гаранција.

возилото е екстра добра состојба.мотор,дизни,менувач,турбо одлични.без да скрцне или тропне.се работи до последно копче.

два оригинални клуча,4 нови гуми зимски

опрема:
-навигација мерцедес comand(,цд мп3,аух,сд,усб,блутут,)
-кожен салон со електрика
-подгрев на седишта
-партроник 360 и паркинг камера
-дневни лед светла
-mercedes intelegent led фарови
-ф1 шифтери на волан
-амбиентално освестлување на интериер во повеќе бои
-lane keep assist
-attetion assist
-читање на сообраќајни знаци
-кожен волан со команди
-климатроник двозонски
-борд компјутер
-tемпомат
-електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-алу фелни фабрички мерцедес 18ki
-есп
-абс
-isofix
-mагленки
и мн друго.

29000evra

070208688

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070208688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам