1 / 8
Kuca kaj Naim Frashëri uciliste
По Договор
200.000 €
02.12.2022 15:12

Куманово / Куманово

Број на соби:

15

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1982

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Vuk Karadzic

Se prodava kuca nad zelen pazar kaj Naim Frashëri uciliste.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070841774
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам